Gerek yeni yatırımlar gerekse yüksek satın alma potansiyeli ile ağır sanayi her zaman endüstrinin merkezini oluşturuyor. Siz de tüm sanayi konularını genel olarak işleyen dergilere zaman ayıramıyor ve sadece ağır sanayiye yönelik gelişmeleri takip etmek istiyorsanız, ST Ağır Sanayi Çözümleri Dergisi’ni çok beğeneceksiniz.

ÜCRETSİZ OKUYUN

Endüstride makina kullanılarak üretim yapılan her yere ulaşmayı hedefliyor. Her ay farklı bir sektörü inceleyen ST Makina, ilgili sektörlerde makina ve makina aksam teknolojilerini okuyucularına aktarıyor. ST Makina dergisinin, Türki Cumhuriyetleri başta olmak üzere, dünyanın çok sayıda ülkesinden okuyucusu bulunuyor.

ÜCRETSİZ OKUYUN

Tasarım, proje ve uygulama… ST İnşaat - Malzeme & Akıllı Bina Teknolojileri Dergisi her ay benzersiz (basın bültenlerinden oluşmayan) içeriğiyle sektör profesyonellerine ulaşıyor. Mega Projeler, Tepedekiler ve Tasarım Ustaları bölümleri ST İnşaat - Malzeme & Akıllı Bina Teknolojileri Dergisi’nin en çok ilgi gören sayfaları.

ÜCRETSİZ OKUYUN

ST Endüstri 4.0 Uygulamaları Dergisi, akıllı fabrikalar ve birbiri ile haberleşen üretim sistemleri konularını kapsıyor. Her ay farklı bir imalat sanayisine yönelik uygulamaları inceleyen ST Endüstri 4.0, ilgili sektörlerde Endüstri 4.0 uygulamalarını okuyucularına aktarıyor. Dergide; özel kapak çalışmaları, projeler, teknik yazılar ve ayın röportajı gibi çalışmalar da yer alıyor.

ÜCRETSİZ OKUYUN

Endüstriyel robotlar çoğunlukla otomotiv ve beyaz eşya sektörüyle anılıyor. Oysa robotlar sanayinin hemen her alanında kullanılıyor. Türkiye’de robot yatırımlarını artırarak üreticilerimizin rekabet gücünü global pazarda yükseltmek için ST Robot Yatırımları Dergisi yayınlıyoruz. Dergiyi düzenli okuyarak, teknolojiyi yakından takip edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ OKUYUN

Enerji, yiyecek-içecek, ilaç, kimya, kağıt, çimento, plastik-kauçuk, cam, tekstil, metalurji, oil & gas, su ve atık su… Bu sektörlerde yapılan üretim, literatürde sürekli üretim (Ing. continuous production) olarak adlandırılır… Siz de proses otomasyonuyla ilgileniyorsanız, sadece proses konularını işleyen ST Proses Otomasyonu Dergisi’ni çok beğeneceksiniz.

ÜCRETSİZ OKUYUN

ST Dergilerine yıl boyunca farklı sayılarda çeşitli fuar ve sektör ekleri hazırlanır. Fuar ekleri, ilgili fuarın potansiyeline bağlı olarak yıl içinde netlik kazanırken, sektör ekleri de şu şekilde oluşmaktadır: 

DEVAMI

Devamını oku...

ST Depolama Çözümleri Dergisi, her ay Türkiye’nin önemli fabrikalarının depolarını ziyaret ederek buralarda uygulanan yeni teknolojileri, sistemlerin kullanıcıya sağladığı avantajları ve gündemdeki yatırımları ele alıyor. ST Depolama Çözümleri Dergisi ayrıca özel kapak çalışmalarını, teknik makaleleri ve yeni çıkan ürünleri bir araya getiriyor. 

ÜCRETSİZ OKUYUN

ST Enerjisini Üreten Fabrikalar Dergisi; yatırımcı, güç santrali, iletim ve dağıtım, proje firmaları, elektrik taahhüt, fabrika uygulamaları ve özel dosyalarıyla zengin bir içeriğe sahiptir. Her ay kamunun üst düzey karar alıcılarıyla söyleşiler gerçekleştirir. Sektörün ihtiyaçlarını iyi analiz ederek, elektrik-enerji sektörlerine ürün ve hizmet sunan firmaların çözümlerini sayfalarına taşır.

ÜCRETSİZ OKUYUN

ST Otomasyon Dergisi, makina ve fabrika otomasyonu konularını kapsıyor. Her ay farklı bir imalat sanayisini derinlemesine inceleyen ST Otomasyon, ilgili sektörlerde otomasyon ürün ve uygulamalarını okuyucularına aktarıyor. Dergide; özel projeler, teknik yazılar ve röportajların yanı sıra ürün karşılaştırmaları gibi çalışmalar da yer alıyor.

ÜCRETSİZ OKUYUN